BAHÇE KAPILARI

Büyük bir bahçeniz var. Bu bahçenin giriş kapısı bulunuyor. Bu kapınızı aracınızla geldiğinizde sürekli inerek elinizle açmaktan sıkılıp yorulmadınız mı? Uzaktan kumandalı bahçe kapısı motoru ile bu yorulmanız sona erecek, konforlu ve beklentilerinizi karşılayan bir kapıya sahip olacaksınız. Sıradan bir motor değil bizim müşterilerimize uyguladığımız motorlarımız. Her gün ve her kullanımda rahatlıkla güvenebileceğiniz, A sınıf ürünlerden bahsediyoruz. İster mevcut kapınızda isterseniz de yeni kapınızda kaliteli motorlarımızı uyarlayabiliriz.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı Neden Biz 


Yıllardan bu yana bu sektörün içerisindeyiz, deneyimli ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımızla müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretiyoruz. Kapılarınıza uyguladıktan sonra işimiz bitmiyor, istediğiniz takdirde bahçe kapısı motorlarınızın bakımlarını da üstleniyoruz. Haftanın 7 günü ve 24 saati şirketimize ulaşabilir, bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz “Emniyetli”, “Güvenilir”, “Sağlam” ve “Sertifikalı”.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı Emniyetli

Pazarladığımız bahçe kapısı motoru, bütün kapanma ve açılma durumlarında son derece güvenlidir. Örneğin garaj kapısı kapanırken önüne aniden bir engel çıktı. Bu durumda kapı anında durmakta ve size hiçbir zarar yaşatmamaktadır. Temas etmeden cisimleri ve kişileri algılayan fotoseller sayesinde ekstra bir güvenlik önlemi alınmaktadır. Fotoselli kapı sistemlerinde, fotoseller emniyet kolonuna monte edilir. Sürme veya dairesel kapınızın hareket alanında güvenlik oluşturur.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı Güvenilir

Pazarladığımız bahçe kapısı motorları, son derece emniyetli ve bir o kadar da sessiz kapı hareketi sağlamaktadır. Dairesel ya da sürmeli kapılarınızda kapınız asla sarsılmaz ve kapanış esnasında da yumuşak bir frenleme gerçekleştirilir. Hem motor ve kapı korunmuş olur hem de komşularınız herhangi bir sesten rahatsız olmaz.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı Sağlam

Güneş Otomasyon Otomatik kapı motoru, sürekli kullanılır. Bu nedenle mekanik aşınmalar zaman zaman söz konusu olabilir. Bu aşınmalara karşı en iyi dayanıklılığı, kusursuz kaliteyi bütün müşterilerimize sunuyoruz. Üstün kaliteye sahip olan bahçe kapısı motorları, hava koşullarına karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme kullanımı ile sürekli kullanım garanti etmektedir.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı Sertifikalı

Bahçe kapısı motorlarımız, bütün kapanma ve açılma gibi aşamalarda güvenlidir. TÜV sertifikalı ve onaylı ürünlerimiz, çalışma kuvvetleri ve montaj vaziyetleri dahil olmak üzere bütün standartlara uygun olarak üretilmektedir.


Güneş Otomasyon Otomatik kapı İtalyan Malı Nice Marka Otomatik kapı otorlarını tercih etmektedir.