side otopark bariyeri

Hizmet Kodu: side otopark bariyeri

Kamuya açık ya da özel park alanlarında,  konut ya da işyeri giriş - çıkışlarında araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir, üstelik araç trafiği yoğun olsa bile.

Bariyer sistemlerinin ana gövdesi 3 çeşit malzemeden üretilmektedir. Bunlardan birincisi metal saç kasa , ikincisi alüminyum diğeri ise kromdur.

Tercihinize göre bariyer dış kasa çeşitlerimiz mevcuttur. Tercih sebbebiniz yaşadığınız bölgenin hava şartlarına göre değişmelidir .Nemli bölgeler için alüminyum yada krom , Kuru hava şartlarına sahip bölgeler için metal saç kasa olmalıdır.

Cihazlarımızın bütün modelleri 24 volt DC motor olarak üretilmiştir. DC motor yoğun kullanım şartlarına uyumlu ısınmaz ve % 100 süreklilikle çalışmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemlerimizde kullandığımız markalar BFT , NİCE , DASPİ , STAGNOLİ , VDS olmak üzeredir.

ANTALYA BFT BARİYER , ANTALYA DASPİ BARİYER , ANTALYA NİCE BARİYER , ANTALYA STAGNOLİ BARİYER , ANTALYA VDS BARİYER .

KONYA BFT BARİYER , KONYA DASPİ BARİYER , KONYA NİCE BARİYER , KONYA STAGNOLİ BARİYER , KONYA VDS BARİYER.

BARİYER KOL UZUNLUKLARIMIZ 3 METRE , 4 METRE , 5 METRE , 6 METRE OLARAK 4 ÇEŞİTTİR.

BARİYERLERİMİZİ : Uzaktan kumandalı, şifreli , kart okuyuculu ,  metal kütle dedöktörlü , hızlı geçiş sistemleri , plaka okuma , plaka tanıma , otomatik geçiş sistemleri ve buton kontrollü olarak kullanım çeşitleri mevcuttur.

 Bariyerler çeşitlerimiz modeline ve markasına göre  1 – 5 saniye arasında açılıp kapanabilme özelliğine sahip olup ve sizlere hızlı geçiş kolaylığı sağlamaktadır.

ANTALYA OTOPARK BARİYERİ , MANAVGAT OTOPARK BARİYERİ , ALANYA OTOPARK BARİYERİ , SİDE OTOPARK BARİYERİ , BELEK OTOPARK BARİYERİ , KEMER OTOPARK BARİYERİ , KONYA OTOPARK BARİYERİ , EREĞLİ OTOPARK BARİYERİ , AKŞEHİR OTOPARK BARİYERİ , ILGIN OTOPARK BARİYERİ , SEYDİŞEHİR OTOPARK BARİYERİ , BEYŞEHİR OTOPARK BARİYERİ , CİHANBEYLİ OTOPARK BARİYERİ , KULU OTOPARK BARİYERİ SİSTEMLERİNİN MONTAJ , SATIŞ ÜRETİM , TAMİR VE BAKIM İŞLERİNDE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.