manavgat otomatik garaj kapısı

Hizmet Kodu: manavgat otomatik garaj kapısı

Garaj kapı otomasyonunda gelişen kontrol sistemleri artık işleri daha da kolaylaştırıyor: inanılmaz derecede sessiz olan kontrol ünitesi ve zincir veya kayış sürücüsü ile donatılmış motorların kurulumunda her çeşit kapı için “ölçüye özel” çözümler sunulabilmektedir.

Aradığınız üstün konfor ve güvenlikse, otomatik garaj sistemleri idealdir.

Günümüzde kullanım kolaylığı ve sessiz çalışması sebebiyle her garaja lazım mükemmel çözümdür.Müstakil villaların,konutların,sitelerin garajlarına kolaylıkla uygulanabilir. Kullanım kolaylığına ilave olarak mimari açıdan göze hoş gelen yapıya uygun görünümü ve renk seçenekleri ne sahiptir.

Acil durumlarda kapıyı açmak 2-3 saniyelik manuel işlemle kolayca yapılabilir.

Hırsızlığa karşı caydırıcıdır.Güvenlidir.

Ön ve arka panellerindeki galvenize saçın içersine enjekte edilmiş yoğun basınçlı poliüretan köpük dolgu; ses yalıtımı ve sıcak-soğuk izalasyonu sağlar.

Çok şiddetli yağışlara ve toza karşı en alt panelin altındaki ve en üst panelin üstündeki thermo plastik contalar koruyucu olur.

Garaj kapısı açılıp kapanırken paneller arasındaki sıkışmaya karşı dokunmatik koruma sistemi ve parmak sıkışma emniyet sistemi mevcuttur.

Bu tip kapılar m2 ‘ye 85 kg rüzgar basıncına dayanıklıdır.

Panellerin ön ve arka kısımları 0.5 mm galvenize çelik olup içi poliüretan dolguludur.

Ayrıca sistemlerimizde bulunan ışık ünitesi garajınızı aydınlatacak, giriş ve çıkışlarınızı daha rahat ve güvenli bir hale getirecektir.

Bu sistemler 220 V AC ve 24 V DC gibi voltajlarda çalışabilmektedir ki bu durum sistemin işleyişini daha da güvenli kılar.

ANTALYA GARAJ KAPISI , MANAVGAT GARAJ KAPISI , ALANYA GARAJ KAPISI , SİDE GARAJ KAPISI , BELEK GARAJ KAPISI , KEMER GARAJ KAPISI , KONYA GARAJ KAPISI , EREGLİ GARAJ KAPISI , AKŞEHİR GARAJ KAPISI , ILGIN GARAJ KAPISI , SEYDİŞEHİR GARAJ KAPISI , BEYŞEHİR GARAJ KAPISI , CİHANBEYLİ GARAJ KAPISI , KULU GARAJ KAPISI SİSTEMLERİNİN MONTAJ , SATIŞ ,ÜRETİM , TAMİR VE BAKIM İŞLERİNDE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.